....

Fit jóga

Lektorka Lucie Mercová

Je vhodná pro každého člověka každého věku a pohlaví. Cvičením získáme harmonii uvnitř nás – harmonii těla, mysli, srdce a duše.
Probouzí v nás pocit radosti – blaženosti. Je vhodná i pro začátečníky.

FIT JÓGA je výborným propojením klasické jógy s moderními druhy cvičení.

Je výborným propojením klasické jógy s moderními druhy cvičení. Cvičení, po kterém se budete nejen cítit skvěle, pomáhá ale i s hubnutím, zlepšuje fyzickou kondici a odstraňuje problémy se zády. Stejně jako tradiční jóga odbourává power jóga stres, zklidňuje nervový systém a rozvíjí rovnováhu a koordinaci pohybů. Další výhodou tohoto cvičení je, že se nezaměřuje pouze na hlavní svalové skupiny, ale také na hluboko uložené stabilizační svaly, které pomáhají držet rovnováhu, zachovávají správné držení těla a napomáhají udržet zdravé klouby a páteř.

S sebou na cvičení: pohodlné oblečení, pokud máte rády teplo - ponožky a mikinu na relaxaci. Deky jsou v tělocvičně.

Zdravotní jóga

Lekce v pomalejším tempu, vhodná pro klienty jakékoliv kondice. Lekce s sobě pojí prvky fyzioterapeutickývh ,metod
(DNS dle Koláře, vývojová kineziologie) a základní jógové pozice a principy. Budeme pracovat v obecné rovině na zdravém pohybu: aktivaci středu těla, napřímení páteře, probuzení plosky nohy, na správné opoře, na otevření kyčlí a ramen.

Nejedná se však o lekci terapeutickou, která by nahradila individuální terapii v případě větších problémů s pohybovým systémem.

Lektorka: Mgr. Lenka Geierová Kratochvílová

Individuální hodina power jógy, fit jógy

Individuální lekce ocení ti, kteří chtějí mít učitele jen pro sebe. Nebo z nejrůznějších důvodů nemohou docházet na skupinovou výuku. Lekce je zaměřena na vaše individuální potřeby a požadavky.
Vybereme Vám speciální cviky, dechové techniky, nebo čistící techniky.
Připravíme kombinaci cvičení přímo pro Vás. Vhodné i pro začátečníky.

Na cvičení si oblečte pohodlné, teplé oblečení. Na meditace půjčujeme deku.