....
"Po deseti hodinách rozdíl cítíte, po dvaceti vidíte a po třiceti máte nové tělo."
(Joseph H. Pilates )

Pilates


Lektorka Lucie Mercová
Díky pilates je mé tělo pružné. Mám skoliózu páteře. Cvičení je pro mě nutné. Žiji bez bolesti zad. Zažij to také.....


Lektorka Jiřina Mišíková Voborská
Motto:
V extrémech dnešní doby se snažím nalézt soulad - soulad těla, duše a srdce. Jestli toužíš zlepšit svou kondici, své zdraví, svou náladu, ráda tě uvidím!!! JiřkaKniha a DVD v ceně

 Pilates metoda vychází ze souladu těla a mysli. Mysl zůstává bdělá a tělo se stává pružné. Jejím cílem je správné držení těla, zvětšení ohebnosti svalů a kloubů. Pilates je účinná, bezpečná a velmi vhodná cvičební metoda pro udržování fyzické kondice v jakémkoliv věku. Pilates není nový, ale pouze znovuobjevený a již více než 80 let starý tréninkový program těla a duše, pojmenovaný po svém zakladateli Josephu Hubertu Pilatesovi.

Pro koho je cvičení pilates určené:

Pokud začínáte cvičit, máte bolesti zad, chcete své tělo zformovat a vyřešit i protažení svalů - tato lekce je právě pro Vás. Vy co běháte, bruslíte, posilujete, hrajete různé sporty a zapomínáte na strečink - pojďte se také protáhnout.
Je doporučována jako pokračování po rehabilitaci pacientů - po různých úrazech nebo při chronických bolestech zad, protože propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo jako základ správného držení těla - „POWER HOUSE“ (centrum síly), vše s důrazem na správné dýchání. Řeší mnohé bolesti zad a celého svalového aparátu.

V našem studiu si zacvičíte pilates s ručníkem, válcem, kruhem, gumou, činkami, s velkými míči, overbally, corebandy, tyčemi, pilates plosky, BOSU.

Lekce pilates vedou lektorky: Lucie Mercová, Jiřina Mišíková.

 

Novinka

Pohybová a gymnastická průprava pro mládež a dospělé

Cvičení pro všechny,kteří se chtějí posouvat dál a najít sílu svého těla i na nářadí. Posilovat vlastní vahou a vzít na lekci i děti. Vhodné i pro mládež, která cvičila gymnystiku a stále si chce udržet formu.
Věk není omezen, za děti do 8 let zodpovídají rodiče.

Jedná se o lekci, PŘI KTERÉ SI MŮŽETE VYZKOUŠET ŽEBŘINY, LANO, TYČE NA ŠPLHÁNÍ, ŠVÉDSKÉ BEDNY, PŘESKOK PŘES KOZU, HRAZDU, LAVIČKY, KRUHY  APOD.

Začátek lekce rozcvička - různé formy tabaty - kruháče cca 15 minut.
Nejdůležitější část lekce - cvičení na nářadí a zkoušení různých přípravných cviků.
Závěr lekce : strečink - rozsahy a cviky z pilates.


Lektor: Lucie Mercová
Lucie Květoňová
Anna Beerová
Ivana Hodinová
Tereza Dell

První lekce 12.9.2019
I.pololetí:
1170,- Kč rodinné vstupné nebo permanentka z Carpe diem nebo jednotlivý vstup pro rodinu 100,- Kč, jednotlivě 80,- Kč

II.pololetí:
1170,- Kč rodinné vstupné nebo permanentka z Carpe diem nebo jednotlivý vstup pro rodinu 100,- Kč, jednotlivě 80,- Kč

Individuální hodina pilates - osobní trenér

Individuální lekce ocení ti, kteří chtějí mít učitele jen pro sebe. Nebo z nejrůznějších důvodů nemohou docházet na skupinovou výuku. Lekce je zaměřena na vaše individuální potřeby a požadavky.
Vybereme Vám speciální cviky.
Připravíme kombinaci cvičení přímo pro Vás. Na lekci mohou být i dvě osoby.

 

Pilates pro usnadnění početí

Jste úplně zdravá a přesto se vám nedaří otěhotnět? Zkušená lektorka metody Pilates, Mgr. Renata Sabongui, uznávaná v ČR i ve světě, pro vás sestavila unikátní řadu cvičení, které podobně jako rehabilitační cvičení nebo břišní tance pomáhají zpevnit svalstvo pánevního dna a zharmonizovat poměry v bederní oblasti a pánvi, čímž se zlepší podmínky pro přirozené početí. Zpevnění pánevního dna vám také přinese další výhody – intenzivnější zážitky v sexu, zdravé těhotenství, snadnější porod, po porodu rychlejší návrat do původní formy.

My Vás metodu naučíme, učebními materiály jsou kniha + dvd. Metodu po několika lekcích cvičíte doma, u nás si zkontrolujete správnost cvičení na víkendovém kurzu nebo individuálních lekcích. Jedná se o ucelený cvičební  program pro veřejnost.

Nejbližší termín: připravujeme, individuálně kdykoliv

Cena : 2500,- Kč/ 10 lekcí / 250,- za jednu lekci a materiály. Kurz vede Lucie Mercová