....

BOSU®

 


 

Lektor Lucie Mercová :

Motto:,, Carpe diem "

Bosu je jedinečná pomůcka, která skvěle napomáhá posilování břišních svalů a hlubokého stabilizačního systému.  Pojďte si jí vyzkoušet. 

 

 

 

 

Pro koho je cvičení na BOSU:
Cvičení na BOSU ® je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií,ať už se jedná o vrcholové sportovce, nebo ty, kteří cvičí pro zdraví. Je to vhodný program pro ty, kteří chtějí se zpevnit, zredukovat svou hmotnost, začínají s pohybem.

BOSU ® cvičení je zajímavé v tom, že zapojuje nejen vědomě ovládané svaly,ale i hluboké kosterní a další důležité svaly,které na pro rozdíl od našich prapředků vinou moderního životního stylu nepoužíváme a které zajišťují správné držení těla. Ochablost těchto svalů pak zapříčiňuje velmi časté bolesti zad a kloubů.

BOSU® Balance Trainer byl původně vyvinutý pro rehabilitaci.Díky širokému rozsahu použití může BOSU cvičení používat osoba jakékoli věkové kategorie od amatérů až po vrcholové sportovce,tato důmyslná pomůcka se využívá aerobních centrech, sportovních oddílech, rehabilitačních centrech i domácnostech. Naučte se jí používat a budete se cítit líp.

Co s sebou na cvičení:
Doporučujeme 3/4 kalhoty nebo dlouhé tepláky dole do gumy, cvičí se v botách nebo naboso, pití

BOSU® Dance

Cvičení v jednoduchých cardio choreografiích s BOSU® BALANCE TRAINER, na závěr posílení břišních svalů. Vydatný program na zlepšení kondice.

BOSU® Bodyform

Nácvik jednoduchých choreografických variací posilování s BOSU® BALANCE TRAINER – paže, dolní končetiny, hýždě, břicho, používáme pomůcky, gumičky, činky, pásy, ručníky a gelové míčky 1 – 1,5kg , tyče, válce. Tato lekce vhodná pro začátečníky na BOSU ®
Neděle 18:00 - 18:55 hodin Bodyform bosu s Petrou - Pozor tato lekce se uzavírá v pátek do 20.00 hodin. 
Objednávky přes 
Whats App skupinu. Požádejte o přidání tel.  777 666 055 nebo 774 871 312.

BOSU® CORE

Správný nácvik posilování břišního svalstva v kombinaci se zádovými svaly s BOSU® BALANCE TRAINER, principy posílení hlubokého stabilizačního svalového systému těla .Core se trénujeme na všech lekcí na BOSU ®

PILATES BOSU® CORE

V roce 2014 jsme trénovali hokejisty MHL na BOSU pod vedením Lucie Mercové.
V roce 2013 jsme trénovali hokejisty MHL pod vedením Lucie Mercové.
V roce 2012 u nás trénovali hokejisté MHL pod vedením Lucie Mercové.
Trénovali u nás ve školní rok 2010 - 2011 mladí hokejisti pod vedením Báry Melenovské.
Trénovaly u nás na BOSU v roce 2009 - 2010 i krasobruslařky z KK Karlovy Vary s Lucií Mercovou.