• Seznam událostí

Bodyform Bosu

08. 12. 2019 18:00 – 18:55
Umístění: Lidická, Lidická 61, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika
Cvičí: Petra

Bodyform a BOSU

Termín: neděle 18:00 - 18:55 hodin

Pozor tato lekce se uzavírá v pátek do 20.00 hodin.
Objednávky přes 
Whats App skupinu. Požádejte o přidání tel.  777 666 055 nebo 774 871 312.

Cvičení s pomůckou BOSU, která je podobná jako step, který se používá v aerobiku, ale má tu výhodu, že šetří klouby a při cvičení zapojíte hluboké svaly.

Pro koho je cvičení na BOSU:
Cvičení na BOSU ® je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií,ať už se jedná o vrcholové sportovce, nebo ty, kteří cvičí pro zdraví. Je to vhodný program pro ty, kteří chtějí se zpevnit, zredukovat svou hmotnost, začínají s pohybem.

BOSU ® cvičení je zajímavé v tom, že zapojuje nejen vědomě ovládané svaly,ale i hluboké kosterní a další důležité svaly,které na pro rozdíl od našich prapředků vinou moderního životního stylu nepoužíváme a které zajišťují správné držení těla. Ochablost těchto svalů pak zapříčiňuje velmi časté bolesti zad a kloubů.

BOSU® Balance Trainer byl původně vyvinutý pro rehabilitaci.Díky širokému rozsahu použití může BOSU cvičení používat osoba jakékoli věkové kategorie od amatérů až po vrcholové sportovce,tato důmyslná pomůcka se využívá aerobních centrech, sportovních oddílech, rehabilitačních centrech i domácnostech. Naučte se jí používat a budete se cítit líp.

Co s sebou na cvičení:
Doporučujeme 3/4 kalhoty nebo dlouhé tepláky dole do gumy, cvičí se v botách nebo naboso, pití

Lektorka: Petra Knápková

Motto : Musíš věřit sama v sebe, abys věřila ostatním.