• Seznam událostí

Pilates pro všechny

11. 12. 2019 17:00 – 17:55
Umístění: Lidická, Lidická 61, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika
Cvičí: Lucka
Dostupné termíny

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.carpediemvary.cz/www/reservations/libraries/koowa/libraries/template/helper/select.php on line 79
Cena Počet rezervací
rezervace 100,00 Kč online rezervace nedostupná

Pilates  pro všechny

Středa: 17.00 - 17.55 hodin pro 14 osob

 

Pilates

 

 Pilates metoda vychází ze souladu těla a mysli. Mysl zůstává bdělá a tělo se stává pružné. Jejím cílem je správné držení těla, zvětšení ohebnosti svalů a kloubů. Pilates je účinná, bezpečná a velmi vhodná cvičební metoda pro udržování fyzické kondice v jakémkoliv věku. Pilates není nový, ale pouze znovuobjevený a již více než 80 let starý tréninkový program těla a duše, pojmenovaný po svém zakladateli Josephu Hubertu Pilatesovi.

Pro koho je cvičení pilates určené:

Pokud začínáte cvičit, máte bolesti zad, chcete své tělo zformovat a vyřešit i protažení svalů - tato lekce je právě pro Vás. Vy co běháte, bruslíte, posilujete, hrajete různé sporty a zapomínáte na strečink - pojďte se také protáhnout.

"Po deseti hodinách rozdíl cítíte, po dvaceti vidíte a po třiceti máte nové tělo."
(Joseph H. Pilates )


Je doporučována jako pokračování po rehabilitaci pacientů - po různých úrazech nebo při chronických bolestech zad, protože propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo jako základ správného držení těla - „POWER HOUSE“ (centrum síly), vše s důrazem na správné dýchání. Řeší mnohé bolesti zad a celého svalového aparátu.

V našem studiu si zacvičíte pilates s ručníkem, válcem, kruhem, gumou, činkami, s velkými míči, overbally, corebandy, tyčemi,pilates bosu

  Lektorka Lucie Mercová

Díky pilates je mé tělo pružné. Mám skoliózu páteře. Cvičení je pro mě nutné. Žiji bez bolesti zad. Zažij to také.....

Některé pozice z Pilates. Osobně Joseph Hubertus Pilates