• Seznam událostí

Pilates s válcem a fascie

11. 12. 2019 08:30 – 09:25
Umístění: Lidická, Lidická 61, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika
Cvičí: Lucka
Dostupné termíny

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.carpediemvary.cz/www/reservations/libraries/koowa/libraries/template/helper/select.php on line 79
Cena Počet rezervací
rezervace 100,00 Kč online rezervace nedostupná

Středa 8:30 - 9:25 hodin

Pilates a fasciální trénink - Novinka

Pilates je soubor cviků na posílení a protažení celého těla. Volnější lekce pilates, směřovaná k rehabilitaci těla a uvolnění stahů svalů a posílení středu těla.

Fasciální trénink - skládá se z cviků na pružnost fascií, protahovacích cviků a poznání co fascie je. Tréninkem fascií proti bolesti zad - trénink zajistí lepší elasticitu schopnost vzájemné kluznosti pojivové tkáně. Tím zredukují samotný vznik bolesti a zárověň také povzbudí látkové výměny, které povedou k vyrovnání napětí ve svalech, šlachách a vazech.

Na lekci se cvičí s pilates pěnovým válcem. Je to základní pomůcka na hodině.
PILATES pěnový válec (FOAM ROLLER) je velmi efektivní tréninková pomůcka pro rehabilitační, relaxační nebo posilovací cvičení, která se využívá při cvičení pilates. Velmi efektivní je také při strečinku a svalové masáži.

  • pomáhá při cvicích které posilují a stabilizují svalstvo kolem trupu a pánve (tzv. hluboký stabilizační systém) nebo rehabilitují různé svalové skupiny
  • prsní svaly
  • odstranění migrény
  • bolesti svalů kolem kyčelních kloubů
  • bolesti hrudní páteře apod.

V našem studiu si tuto lekci doplníme židlí, míčky, závažím, pružným pásem, ježci

S sebou : pohodlné oblečení, boty mít nemusíte, ručník

Lektor : Lucie Mercová

"Po deseti hodinách rozdíl cítíte, po dvaceti vidíte a po třiceti máte nové tělo." (Joseph H. Pilates )

Typ pro Vás: uvolňujte své svaly pomocí ježku, tenisáku nebo válce - stačí denně pár minut a budete se cítit uvolněnější a veselejší. Stojí to za to.