• Seznam událostí

Bosu cardio

17. 12. 2019 16:00 – 16:55
Umístění: Lidická, Lidická 61, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika
Cvičí: Lucka
Dostupné termíny

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.carpediemvary.cz/www/reservations/libraries/koowa/libraries/template/helper/select.php on line 79
Cena Počet rezervací
rezervace 100,00 Kč online rezervace nedostupná

BOSU® CORE trénink

Úterý  16.00 - 16:55 hodin

Cvičení na BOSU ® je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií,ať už se jedná o vrcholové sportovce, nebo ty, kteří cvičí pro zdraví. Je to vhodný program pro ty, kteří chtějí se zpevnit, zredukovat svou hmotnost, začínají s pohybem.

BOSU ® cvičení je zajímavé v tom, že zapojuje nejen vědomě ovládané svaly,ale i hluboké kosterní a další důležité svaly,které na pro rozdíl od našich prapředků vinou moderního životního stylu nepoužíváme a které zajišťují správné držení těla. Ochablost těchto svalů pak zapříčiňuje velmi časté bolesti zad a kloubů.
BOSU® Balance Trainer byl původně vyvinutý pro rehabilitaci.Díky širokému rozsahu použití může BOSU cvičení používat osoba jakékoli věkové kategorie od amatérů až po vrcholové sportovce,tato důmyslná pomůcka se využívá aerobních centrech, sportovních oddílech, rehabilitačních centrech i domácnostech. Naučte se jí používat a budete se cítit líp.

Správný nácvik posilování břišního svalstva v kombinaci se zádovými svaly s BOSU® BALANCE TRAINER, principy posílení hlubokého stabilizačního svalového systému těla .Core se trénujeme na všech lekcí na BOSU ®

Co s sebou na cvičení: Doporučujeme 3/4 kalhoty nebo dlouhé tepláky dole do gumy, cvičí se v botách nebo naboso, pití

Lektorka : Lucie Mercová 

Můj typ pro Vás : udělej si denně boční vzpor ( dle obrázku) a drž 30 sekund :-).