• Seznam událostí

Pilates pro začátečníky

10. 12. 2019 08:30 – 09:25
Umístění: Lidická, Lidická 61, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika
Cvičí: Lucka
Dostupné termíny

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.carpediemvary.cz/www/reservations/libraries/koowa/libraries/template/helper/select.php on line 79
Cena Počet rezervací
rezervace 100,00 Kč online rezervace nedostupná

Pilates pro začátečníky

Úterý : 8:30 - 9:25 hodin

Pilates

"Po deseti hodinách rozdíl cítíte, po dvaceti vidíte a po třiceti máte nové tělo."
(Joseph H. Pilates )


Lektorka Lucie Mercová
Díky pilates je mé tělo pružné. Mám skoliózu páteře. Cvičení je pro mě nutné. Žiji bez bolesti zad. Zažij to také.....

 

 Pilates metoda vychází ze souladu těla a mysli. Mysl zůstává bdělá a tělo se stává pružné. Jejím cílem je správné držení těla, zvětšení ohebnosti svalů a kloubů. Pilates je účinná, bezpečná a velmi vhodná cvičební metoda pro udržování fyzické kondice v jakémkoliv věku. Pilates není nový, ale pouze znovuobjevený a již více než 80 let starý tréninkový program těla a duše, pojmenovaný po svém zakladateli Josephu Hubertu Pilatesovi.

Pro koho je cvičení pilates určené:

Pokud začínáte cvičit, máte bolesti zad, chcete své tělo zformovat a vyřešit i protažení svalů - tato lekce je právě pro Vás. Vy co běháte, bruslíte, posilujete, hrajete různé sporty a zapomínáte na strečink - pojďte se také protáhnout.
Je doporučována jako pokračování po rehabilitaci pacientů - po různých úrazech nebo při chronických bolestech zad, protože propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo jako základ správného držení těla - „POWER HOUSE“ (centrum síly), vše s důrazem na správné dýchání. Řeší mnohé bolesti zad a celého svalového aparátu.

V našem studiu si zacvičíte pilates s ručníkem, válcem, kruhem, gumou, činkami, s velkými míči, overbally, corebandy, tyčemi, bosu